Výměna/vrácení zboží

Výrobek zakoupený přes náš internetový obchod neodpovídá Vašim představám? Pak máte možnost jej vrátit během zákonné 14denní lhůty od data jeho převzetí. To platí samozřejmě i na výrobky, které jste si vyzvedli na prodejně.

Zboží, které vracíte nebo chcete vyměnit přineste nebo zašlete spolu s vyplněným formulářem pro vrácení zboží na adresu naší provozovny:

Barefoot Brno
Pražákova 1008/69
639 00 Brno

Pokud boty posíláte, prosíme nepřelepujte originální krabici od bot ani na ni nepište nebo nelepte adresu. Vždy ji dejte ještě do dalšího přepravního obalu (balicí papír, igelitová taška, balicí fólie...).

Formulář pro vrácení_výměnu zboží BFB

Informace pro vrácení/výměnu v době uzavření prodejny z důvodu vládních nařízení:

Zboží k vrácení/výměně stále přijímáme - odesílejte podle pokynů výše nebo přineste na naší prodejnu s vyplněným formulářem ve všední dny mezi 9-12hod (v jíné časy pouze po předchozí domluvě).

 

Chcete-li zboží vyměnit, napište nám prosím předem e-mail na adresu info@barefootbrno.cz abychom vám požadované zboží zarezervovali.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.