Boty se žlutým označením POUZE NA E-SHOPU nemáme fyzicky na prodejně. Ale můžete si je objednat na osobní odběr a my vám je tam nachystáme.
Neohodnoceno

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz v hodnotě jakou si sami zvolíte.

Skladem
1 Kč
Kategorie: Dárkové poukazy

Přemýšlíte nad dárkem, který by udělal Vašim blízkým radost a zároveň by si ho mohli vybrat sami, aby byl přesně podle jejich představ? Máme pro Vás dárkové poukazy na barefoot obuv v jakékoliv hodnotě si vyberete. Dárkový poukaz je nastaven na 1Kč. Takže pokud chcete například někomu udělat radost k 33. narozeninám a dát mu poukaz na 3333,-Kč, stačí zadat množství 3333ks.

Dárkový poukaz zasíláme standardně vytištěný s obálkou. Pokud však spěcháte a chcete si dárkový poukaz vytisknout sami, zvolte si způsob dopravy "Dárkový poukaz - pdf" a my vám ho po obdržení platby na náš účet pošleme na e-mail.

Pokud si chcete poukaz osobně vyzvednout, nemusíte dělat objednávku dopředu. Poukazů máme dostatek na naší prodejně.

Podmínky pro využití Dárkového poukazu
Dárkový poukaz je platný 1 rok. Dárkový poukaz se dá použít jen v rámci jednoho nákupu. Výměna dárkového poukazu za hotovost není možná. Pokud je hodnota dárkového poukazu vyšší než realizovaná koupě, finanční rozdíl se nevyplácí ani nenahrazuje. Pokud je hodnota nákupu vyšší než cena dárkového poukazu, bude rozdíl v hodnotě zaplacen na konci nákupu. Při nákupu na e-shopu uveďte číslo poukazu do poznámky a příslušná hodnota vám bude odečtena od celkové částky nákupu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: