Boty se žlutým označením POUZE NA E-SHOPU nemáme fyzicky na prodejně. Ale můžete si je objednat na osobní odběr a my vám je tam nachystáme.
Neohodnoceno

BOARDIE terapeutická cvičební deska

Masážní podložka pro reflexní terapii chodidel

Skladem
Značka: Forestones
2 480 Kč
Kategorie: DOPLŇKY
masážní podložka
Česká značka

jak to funguje?
I sebemenší prázdná chvilka v životě se dá vyplnit smysluplně. Na reflexní podložku FORESTONES se stačí postavit párkrát denně. Pod stolem při práci či rodinné večeři, v koupelně, u postele před spaním... Jemné, ale nekompromisní dřevěné hroty způsobí správné prokrvení všech důležitých reflexních zón na chodidlech. To znamená více energie pro vnitřní orgány, prohloubené dýchání a projasněnou mysl.
jak jsme podložku vyrobili

Terapeutické desky jsou pouze z přírodních materiálů. Dopřejete si zdravý pohyb a posílení krevního oběhu. Cvičební podložky, které jsme upravili do různých stylů užití a velikostí jsou schváleny a doporučovány fyzioterapeuty po celé republice. Vhodné jak pro děti předškolního věku, tak pro dospělé jedince s problémovou chůzí nebo bolestmi, které jednoduché cvičení může odstranit. Využití je vhodné při každodenních příležitostech, ať už sedíte v kanceláři nebo stojíte celý den na nohou. Základem zdravé a kvalitní chůze je dobře prokrvené tělo a rozcvičené nohy.

Ze dřeva, které vyrostlo tady u nás, v České republice. Zpracovaly ji ruce zdejších truhlářských mistrů. Je čistě přírodní, včetně oleje, ve kterém se namáčí. Není to žádná věda. Jen dobrý nápad, krásný materiál a kus poctivě odvedené řemeslné práce.

Pomůže vám se narovnat a díky aktivaci akupresurních bodů zastaví řadu bolestí. Zároveň si dopřejete příjemnou masáž.

Každý kus je originál - barevnost i kresba se na jednotlivých deskách liší.

Rozměry (mm) 450x320x33
Nášlapná plocha Jasan
Boční lišty Dub
Povrchová úprava Saflorový olej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: